Херсон °C

Последние новости

19:49
Від партії УДАР Віталія Кличка на посаду мера Херсона висунули Сергія Дудку
18:19
Депутат заявив, що в облраді імітують діяльність
18:00
Херсонський викладач став лауреатом Державної премії України в галузі науки і техніки
17:40
За крадіжки з будинків односельців мешканець Голопристанського району отримав 3 роки ув’язнення
17:38
На Херсонщині пройде автомобільне ралі “Херсонський ралійний кубок"
17:32
Команда УДАРу на Херсонщині представила понад 500 кандидатів на місцеві вибори
17:20
На Херсонщині меліоративну систему повернуто громаді
17:00
Платники Чаплинського району поповнили місцевий бюджет майже на 103 мільйони гривень
15:55
Услуги и предложения интернет-казино Вулкан Бет
15:00
В Херсоні поліція та служба у справах дітей тимчасово вилучили з родини двох малюків через неналежні умови проживання
Больше новостей

СКП «Джерело» порушило екологічне законодавство

Новости » Общество
0

У травні поточного року Державною екологічною інспекцією у Херсонській області проведена позапланова перевірка виконання припису від 29 лютого 2016 року щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства Каланчацьким комунальним унітарним підприємством «Джерело», що спеціалізується на збиранні, очищенні та постачанні води.

Перевіркою виявлено низку порушень вимог екологічного законодавства, зокрема встановлено, що на комунальному підприємстві не ведеться первинний облік утворених відходів, не укладені договори на передачу відходів для подальшої утилізації, що є порушенням Закону України «Про відходи». Також «Джерелом» не оформлені документи, що посвідчують право власності чи право користування на земельні ділянки під артезіанськими свердловинами, очисні та інші водогосподарські споруди в утримуються в неналежному стані, відсутні огорожі зон санітарної охорони артезіанських свердловин, чим порушено вимоги Земельного та Водного кодексу України відповідно.

Державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Херсонської області здійснили розрахунок розміру відшкодування збитків, обумовлених самовільним використанням водних ресурсів Каланчацьким КУП «Джерело» Каланчацької селищної ради, який склав 748тис. 611 грн.

Посадових осіб Каланчацького КУП «Джерело» притягнуто до адміністративної відповідальності. Підприємству надано припис з метою усунення порушень природоохоронного законодавства. На даний час спеціалістами Держекоінспекції готуються матеріали для направлення їх до Прокуратури Херсонської області для реагування та притягнення винних осіб до передбаченої законодавством відповідальності.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: