Херсон °C

На Херсонщині з’явиться цифрова мамографічна система із функцією томосинтезу

Новости » Общество
0

На Херсонщині з’явиться цифрова мамографічна система із функцією томосинтезуЦією радісної новиною поділився нардеп Олександр Співаковський. Саме за його пропозицією на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань бюджету було погоджено розпорядження Кабінету Міністрів України щодо виділення Обласному бюджету Херсонської області 12 млн. грн. для придбання медичного обладнання: «Цифрова мамографічна система із функцією томосинтезу» для комунального закладу Херсонської обласної ради «Херсонський обласний онкологічний диспансер».

На Херсонщині з’явиться цифрова мамографічна система із функцією томосинтезу

«Радий поділитись приємною новиною!

На вчорашньому засіданні Комітету Верховної Ради України з питань бюджету погоджено розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 червня 2018 року № 423-Р, до якого було включено мою пропозицію щодо виділення Обласному бюджету Херсонської області 12 млн. грн. для придбання медичного обладнання: «Цифрова мамографічна система із функцією томосинтезу» для комунального закладу Херсонської обласної ради «Херсонський обласний онкологічний диспансер».

Ці кошти будуть передбачені при розподілі у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій між місцевими бюджетами за об’єктами (заходами).

Я дуже вдячний Кабінету Міністрів України (Володимир Гройсман) та Комітету Верховної Ради України з питань бюджету (Андрей Павелко) за розуміння та підтримку у вирішенні такого надзвичайно важливого для Херсонщини питання, як придбання надсучасного медичного обладнання для Херсонського обласного онкологічного диспансеру, що дозволить моїм землякам отримувати медичні послуги якісно нового рівня!
Чекаємо офіційного опублікування зазначеного Розпорядження Кабінету Міністрів України вже найближчим часом»,
- написав народний депутат у соцмережі.

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: