Херсон °C

Вшанування героїв-захисників у Херсоні

Новости » Общество
0
Сьогодні, 22 червня, 77 років тому на нашій землі розгорнулися незабутні та жорстокі історичні події – розпочалася Друга світова війна – найбільша війна за всю історію людства. 1 вересня 1939 року, розв'язана фашистською Германією, Італією та мілітаристською Японією розпочалася війна, в яку було втягнуто 61 країну світу з населенням 1 млрд 700 тис людей. Ця війна дійшла до нашої рідної української землі  майже через 2 роки.
Саме тому громадськість Херсонщини зібралася на схилах Дніпра у парку Слави біля Пам’ятника невідомого солдатуа, аби вшанувати пам’ять усіх, хто віддав власне життя за свободу й мир власного народу й цілих націй. Про це повідомляє сайт Херсонської ОДА.
На захід завітали ветерани, діти війни, представники громадськості, військовослужбовці й моряки, мешканці Херсону й керівники обласної та міської влади. Не зважаючи на спекотну погоду, у парку Слави зібралася значна кількість тих, хто дійсно вшановує захисників-героїв українського народу.
На честь їх і до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні артисти Артем Мельниченко та Андрій Слажнєв подарували пронизливі поетичні виступи.
Після цього відбулась хвилина мовчання, під час якої вшанували вічну пам’ять  і славу  героїв, загиблих  під час війни, і всі здійснили покладання квітів до Пам’ятника невідомому солдату та пам’ятного знаку на честь загиблих у зоні АТО захисників України.

Вшанування героїв-захисників у Херсоні

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: