Херсон °C

Последние новости

19:49
Від партії УДАР Віталія Кличка на посаду мера Херсона висунули Сергія Дудку
18:19
Депутат заявив, що в облраді імітують діяльність
18:00
Херсонський викладач став лауреатом Державної премії України в галузі науки і техніки
17:40
За крадіжки з будинків односельців мешканець Голопристанського району отримав 3 роки ув’язнення
17:38
На Херсонщині пройде автомобільне ралі “Херсонський ралійний кубок"
17:32
Команда УДАРу на Херсонщині представила понад 500 кандидатів на місцеві вибори
17:20
На Херсонщині меліоративну систему повернуто громаді
17:00
Платники Чаплинського району поповнили місцевий бюджет майже на 103 мільйони гривень
15:55
Услуги и предложения интернет-казино Вулкан Бет
15:00
В Херсоні поліція та служба у справах дітей тимчасово вилучили з родини двох малюків через неналежні умови проживання
Больше новостей

В Херсонській ОДА обговорили будівництво сучасних амбулаторій в селах

Новости » Общество
0
Сьогодні в обласній державній адміністрації відбулась нарада з питань будівництва лікарських амбулаторій спроможної мережі у сільській місцевості Херсонської області. Попередньо проводилися робочі групи й зустрічі з окремими представниками керівництва районів і сільських та селищних рад, але сьогодні на нараді зібралися і голови РДА, і представники місцевого самоврядування, і лікарі та медичні співробітники. Про це йдеться на сайті Херсонської ОДА.
Представники з районів презентували акти на земельні ділянки під будівництво лікарських амбулаторій, гарантійні листи про співфінансування у розмірі 20-ти відсотків з місцевого бюджету, дані про лікарські кадри, фото існуючих амбулаторій, місця запланованого будівництва і генерального плану населеного пункту з позначками головних будівель, аби розуміти місце розташування лікарського закладу й і його мобільність.
Така робота проводиться згідно розробкам Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України і Міністерства охорони здоров’я України стосовно створення ефективних спроможних мереж сучасних закладів первинної медико-санітарної допомоги у сільській місцевості.
Наразі реалізується підготовка проектів та детального плану будівництва сучасних амбулаторій. Зокрема, спочатку області повинні сформувати, погодити в МОЗ і затвердити спроможні мережі надавачів первинної медичної допомоги. Потім реалізовуватимуться підготовчі етапи: розробка та затвердження проектно-кошторисної документації, будівництво і закупівля обладнання.
Як стверджують у Мінрегіонбуді, наразі майже всі регіони завершили погодження спроможних мереж у МОЗ.
Загалом, протягом 2018 року по всій території України Урядом планується побудувати близько 800 сучасних лікарських амбулаторій. Вже розроблено типові проекти сучасних лікарських амбулаторій у сільській місцевості: варіанти на 1-2, 3-4 та 5-7 лікарів, із житлом для них та без нього. Також підготовлено планувальні рішення та посібник з рекомендаціями — повним описом того, які мають бути фундамент, стіни, перегородки, підлога, вимоги до внутрішнього оздоблення, санітарно-гігієнічні вимоги тощо.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: