Херсон °C

Аудитори просять громадян інформувати про порушення

Новости » Общество
0
Громадяни Херсонщини можуть інформувати про можливі порушення фінансово-бюджетної дисципліни за телефоном (0552) 26 36 28 або надсилати інформацію на електронну адресу kherson@dkrs.gov.ua. Про це повідомляє прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області. На антикорупційному контролі – розкриття історій про розкрадання і відмивання державних бюджетних коштів. Приміром, щодо цільового використання коштів на заклади освіти, медицину, насамперед для закупівлі обладнання, ліків, ремонт лікарень, на капітальний ремонт об’єктів бюджетної сфери, на будівництво і реконструкцію інженерних споруд тощо.
Шановні громадяни! Звертайтеся на «телефон довіри» державних аудиторів у місті Херсон 0552 263628 або на електронну пошту kherson@dkrs.gov.ua.
Отримана інформація, згідно з повідомленням аудиторів, буде використана як додаткове джерело для прийняття рішень. Інформувати аудитори просять «по суті, і з конкретним фактажем». «Телефон довіри» працює щодня, крім вихідних і святкових днів, з 9 до 18 (у п'ятницю - до 16.45).
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: