Херсон °C

Більшість бізнесменів Херсонщини звітують дистанційно

Новости » Общество
0

За інформацією управління інформаційних технологій Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі у травні цього року фіскали опрацювали майже 69тис.звітних документів.

Питома вага документів, наданих засобами телекомунікаційного зв’язку, складає майже 78 відс. або майже 54 тис. звітів. Найбільшим «попитом» дистанційне декларування користується у платників податку на додану вартість та акцизного податку. У такий спосіб вони надіслали відповідно майже 99 відс. та 83 відс. декларацій.

Всього з початку 2018 року територіальні органи ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі обробили понад 520тис. документів, поданих платниками податків. Із загальної кількості майже 351 тис. або 67 відс. звітів суб’єкти господарювання надіслали онлайн.

Нагадаємо: найфункціональнішим електронним сервісом ДФС є «Електронний кабінет». За допомогою цього сервісу обмін інформацією між органами фіскальної служби та платниками податків здійснюється у режимi реального часу. Такий віртуальний кабінет знаходиться на веб-порталі ДФС України.

Прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: