Херсон °C

Застереження від Служби порятунку

Новости » Общество
0
За поточний рік на водоймах області загинуло 5 людей. Трагічні випадки на воді частішають з приходом літньої пори, стверджують рятувальники. Більшість трагічних випадків стається саме під час купання у невизначених місцях.
Тому рятувальники продовжують проводити рейди по місцях невизначених для купання. 26 червня фахівці Скадовського районного сектору ГУ ДСНС області побували у місцях заборонених для купання, а саме зрошувальних каналів. Такі штучні водойми типові для посушливого південного регіону і в літню спеку є дуже привабливими для місцевого населення. Спиняються тут і подорожні аби поплавати. Про небезпеку не думають, адже кожен впевнений, що з ним нічого поганого статись не може. Проте щорічно на каналах втрачаються людські життя.
У ході заходу рятувальники провели профілактичні бесіди з громадянами, які не зважаючи на те, що канал є місцем небезпечним і не пристосованим для купання, приходять сюди компаніями, купаються, пірнають, стрибаючи з мосту у воду. Під час спілкування роз’яснили людям чим так небезпечні канали, і звернули їх увагу на те, аби вони задумались над власною безпекою.
ГУ ДСНС попереджає: небезпека купання на каналах виражається відсутністю засобів придатних для спуску та підйому людей, швидкою течією, наявністю інженерних споруд, здатних затягти у вихор, необстеженим дном та відсутністю рятувальних постів.
Черговий раз фахівці ДСНС переконалися у тому, що люди не заважають на застереження і приходять до різних водойм, щоб охолодитися.
Оскільки правила створені не для того, щоб їх порушувати, а щоб захистити всіх нас від біди хочеться вкотре їх нагадати: не стрибати у воду у місцях з невідомим дном; не купатися в стані алкогольного сп’яніння; не залишати малолітніх дітей без нагляду; не купатися в заборонених місцях.
Всі, з ким спілкувалась рейдова бригада, отримали відповідні рекомендації та застереження від рятувальників.

Застереження від Служби порятунку

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: