Херсон °C

У Херсоні відбувся святковий велопробіг

Новости » Общество
0
Учора, 26 червня, відзначався День кримськотатарського прапора. З цієї нагоди Херсонський міський меджліс за підтримки благодійної організації «Кримськотатарський культурно-спортивний центр «Куреш» організували святковий велопробіг. Його учасники стартували на площі Свободи о 19.00. Усі бажаючі мали змогу  проїхатися велосипедами до набережної Дніпра по проспекту Ушакова. Про це йдеться на сайті Херсонської ОДА.
У велопробігу взяли участь більше 50-ти учасників, навіть дітлахи долучилися до нього на своїх триколісних велосипедах.
Організатор заходу, голова Херсонського міського Меджлісу Ібрагім Сулейманов розповів :
«Сьогодні День кримськотатарського прапора. Він став майже Міжнародним і відзначається не тільки у містах України, а й у багатьох країнах світу – таких, як Польща, США, Туреччина, Канада. Цього року ми вирішили відійти від традиційного проведення мітингу, а натомість організувати велопробіг для того, щоб залучити якомога більше молоді, зробити захід цікавим для всіх мешканців обласного центру. Приємно, що до велопробігу долучилися представники різних культурно-національних товариств Херсонщини, які прийшли з прапорами своїх країн і таким чином висловили  підтримку кримськотатарському народу».
Усі велосипеди були прикрашені кримськотатарськими прапорами, а також прапорами України та Європейського Союзу.
Під час проведення велопробігу злагоджено спрацювали співробітники ГУ Національної поліції в Херсонській області, які створили вільний коридор вздовж проспекту Ушакова, забезпечували правопорядок та із задоволенням спостерігали за велосипедним дійством.
Під час велопробігу херсонці та гості міста вітали учасників заходу, аплодували їм і вигукували слова підтримки.
Сьогодні на території АР Крим кримськотатарський прапор вважається символом окупації РФ, але не є забороненим. В Україні вже кілька років поспіль урочисті заходи до Дня кримськотатарського прапора проходять під гаслом: «Два прапори – одна країна».

У Херсоні відбувся святковий велопробіг

 

У Херсоні відбувся святковий велопробіг

 

У Херсоні відбувся святковий велопробіг

 


Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: