Херсон °C

Рештки загиблої риби з Каховського водосховища направили до лабораторії

Общество, Здоровье
0
Спеціалісти Каховського районного управління Держпродспоживслужби обстежили прибережну смугу Каховського водосховища. Рейд спеціалістів стався після виявлення факту загибелі риби поблизу житлового масиву Свєтлово в м. Каховка. У ході обстеження всієї прибережної смуги водосховища біля ж/м Свєтлово, в деяких місцях виявлено поодинокі знахідки загиблої напіврозкладеної риби – близько півтора десятка особин плотви розміром 10-15 см.
У трьох точках узбережжя водосховища, в місцях знахідок залишків загиблої риби, були відібрані зразки річкової води, які разом із зразками загиблої риби направлено до Херсонської регіональної лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів для проведення хіміко-токсикологічних досліджень.
Також, у ході візуальних спостережень, комісія відзначила помірне забруднення прибережних вод залишками водоростей та цвітіння планктону. У червні місяці на півдні України встановилася надзвичайно спекотна погода, яка при тривалому штилі сприяє ранньому початку цвітіння планктону.
У зв’язку з цим та через нестачу розчиненого у воді кисню, загибель дрібної риби – не рідкість. Тому, комунальним службам міста рекомендують постійно контролювати санітарний стан прибережної смуги водосховища, особливо в місцях купання та відпочинку мешканців. Саме на такі пропозиції Каховського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області відгукнулася Каховська міська рада.

Рештки загиблої риби з Каховського водосховища направили до лабораторії

 

Рештки загиблої риби з Каховського водосховища направили до лабораторії

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: