Херсон °C

На курортах області працюють податківці

Новости » Общество
0
Наразі у курортних зонах Херсонської області бізнесмени вже активно приймають відпочивальників. Водночас працює робоча група, до складу якої увійшли спеціалісти з податкової служби, управлінь Держпраці та Нацполіції, Департаменту економіки та соцзахисту населення. Свою діяльність представники робочої групи розпочали з відвідування об’єктів торгівлі, відпочинку та надання послуг у селі Залізний Порт. Про це повідомляє прес-служба податківців.
У місцях масового відпочинку населення на узбережжі бізнесменів інформували про сплату туристичного збору та майнових податків, роз’яснювали необхідність дотримання вимог чинного законодавства щодо відкриття та функціонування розважальних закладів, об’єктів торгівлі, легалізації виплати заробітної плати та найманої праці, забезпечення відповідних надходжень до бюджетів усіх рівнів, порядків застосування касової техніки та ліцензування продажу алкогольних напоїв і тютюнових виробів.
Окрему увагу громадян та суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність на території Новофедерівської сільської ради, зосередили на необхідності реєстрації підприємницької діяльності та декларування доходів, отриманих від надання майна в найм відпочиваючим.
Окрім того, під час зустрічі представники бізнесу отримали пам’ятки щодо роз’яснення особливостей сплати туристичного збору, екологічного податку та підробітку для неповнолітніх громадян, а саме: їх права й обмеження.
Варто зазначити, що цього разу фахівці фіскального відомства мали на меті лише роз’яснювальну місію. Водночас, з метою запобігання порушень норм законодавства та забезпечення надходжень до бюджетів, у регіоні тривають перевірки суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність у курортних зонах таврійського краю.   
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: