Херсон °C

У чотирьох громадах шукають майбутніх підприємців

Новости » Общество
0
У чотирьох об’єднаних територіальних громадах області реалізується проект «Синергія громад – запорука економічного розвитку громад», в рамках якого всіх учасників мають навчити вести підприємницьку діяльність, а також правильно складати бізнес-план, шукати кошти на фінансування цікавих та продуктивних ідей.
До участі запрошують жителів громад: Асканія-Нова, Григорівська, Тавричанська, Кочубеївська віком від 18 років. Оскільки кількість місць для участі в навчанні обмежена, всього від однієї громади зможуть прийняти участь не більше 6 осіб.
Згодом відбудуться 2 семінари для учасників з питань побудови власної справи, або розвитку вже існуючої, де можна навчитись як розвинути свою ідею, яка допоможе не тільки власному розвитку але і розвитку громади в цілому.
Навчальна програма складається з двох практичних семінарів:
1-й семінар «Розвиток бізнесу в умовах децентралізації - практичні аспекти для успішного розвитку та бізнес-планування», який відбудеться 25-27 липня в м. Херсон, де учасники дізнаються що таке бізнес, особливості законодавства, започаткування власної справи та про розробку бізнес-плану.
2 – й семінар «Проект від А до Я» відбудеться вже 3-5 серпня 2018 року, де учасники отримають практичні знання підготовки ефективної проектної заявки, складенню кошторису, а також дізнаються де шукати фінансування на ідеї.
Вже по закінченню навчання всі практичні знання учасники зможуть застосувати на практиці та за допомогою менторів, самостійно підготувати бізнес-план або проект для подальшої  реалізації та залучення фінансування.
Зареєструватись можна за посиланням заповнивши гугл-форму за цим посиланням: https://goo.gl/forms/L6GIOF6aoHW6J5Jk2. Також деталі участі можна дізнатись за телефоном: 0669087175
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: