Херсон °C

Діти поліцейських відпочивають у мальовничих Карпатах

Новости » Общество
0
25 дітей працівників поліції Херсонщини покращили здоров’я у медичному реабілітаційному центрі МВС «Кремінці», розташованому у лісовому масиві серед карпатських гір в Івано-Франківській області. Поїздка відбулася за сприяння херсонської профспілки атестованих працівників ОВС та територіального медичного об’єднання МВС України по Херсонській області. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.
В санаторії діти не лише зміцнили організм, а й активно і цікаво відпочили. Крім комплексу лікувально-оздоровчих процедур, діти здійснили походи до гірської річки Прут, на гору Хомяк, на горі Ягідна ласували чорницями, побачили велич Манявського водоспаду, відвідали Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, каталися на підйомнику в Буковелі, ходили стежкою Довбуша, побували на одному з найстаріших, найдовших кам’яних аркових мостів (віадуків) через річку Прут та побачили ще багато інших пам’яток історії і культури.
Це був перший заїзд дітей працівників поліції Херсонської області. Незабаром інші 25 дітей вирушать на оздоровлення у мальовничий куточок Західної України та ближче познайомляться з культурою жителів гуцульського краю. 

Діти поліцейських відпочивають у мальовничих Карпатах

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: