Херсон °C

Авторалі у Нацпарку «Олешківські піски» заподіяли шкоди на 2 млн. грн., - керівництво НПП

Новости » Общество
0
23 та 24 червня 2018 року на території «Олешківських пісків» пройшли змагання чемпіонату України по бахах (спортивний різновид ралі рейду). У змаганнях «Boss Baja Ukraine 2018» взяли участь 43 екіпажі гоночних автомобілів, мотоциклів та квадроциклів з різних міст України, Туреччини, Польщі, Росії та Чехії. Про це йдеться на офіційній сторінці НПП у Фейсбук.
Слід зауважити, що на засіданні організаційного комітету з питань підготовки та проведення змагань, заявник – ГО Квадроциклетний клуб «Адреналін», головним суддею Семеновим Сергієм Миколайовичем було погоджено схему траси для проведення заходу за межами Національного природного парку «Олешківські піски».
Однак перед початком змагань, всупереч діючому природоохоронному законодавству України, відповідно до статті 21 «Закону України про природно-заповідний фонд України» та «Положення про Національний природний парк «Олешківські піски» й наказу Міністерства екології та природних ресурсів України від 16.03.2015 року № 80 заявники змагань самостійно змінили напрямок траси, жодним чином не повідомивши про зміни адміністрацію Парку, внаслідок чого 10 км пройшли через територію Національного природного парку «Олешківські піски», яка охороняється державою, де мешкає безліч рідкісних видів рослин та тварин. 
Такі «змагання» заподіяли шкоди Державі на суму 2 190 240,00 грн. та тягнуть за собою кримінальну відповідальність.
Адміністрація Парку попереджає всіх організаторів подібних заходів про кримінальну відповідальність за порушення режиму охорони територій об’єктів природно-заповідного фонду.

Авторалі у Нацпарку «Олешківські піски» заподіяли шкоди на 2 млн. грн., - керівництво НПП

 


Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: