Херсон °C

Слідчих Херсонщини вітали з професійним святом

Новости » Общество
0

Слідчих Херсонщини вітали з професійним святомЗаступник начальника обласного главку поліції Микола Вербицький привітав працівників слідчих підрозділів з професійним святом.

Микола Вербицький подякував працівникам слідчих підрозділів за професіоналізм та сумлінне ставлення до служби. Підполковник поліції зазначив, що навантаження у слідчих дуже велике, але кожен з них робить все можливе для якісного, повного та об’єктивного розслідування кримінальних проваджень. Адже за кожним провадженням – долі людей і їх віра у справедливість.

- Витримати щоденне навантаження слідчого здатна не кожна людина, а лише віддана професії, підготовлена та високопрофесійна, - зазначив заступник начальника обласного главку поліції Микола Вербицький. - Висловлюю всім щиру подяку за сумлінну працю, відданість обраній професії і високу відповідальність при виконанні службових обов'язків.

Як повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області, з нагоди професійного свята та за досягнення вагомих результатів у службовій діяльності кращих слідчих нагородили почесними знаками, пам’ятними медалями, цінними подарунками – наручними годинниками, грамотами, подяками та пам’ятними сувенірами.

Слідчих Херсонщини вітали з професійним святом

 

Слідчих Херсонщини вітали з професійним святом

 

Слідчих Херсонщини вітали з професійним святом

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: