Херсон °C

Держпродспоживслужба виявила порушення в херсонському притулку для тварин

Новости » Общество
0
Після оприлюднення в Фейсбук відеоролику, стосовно стану притулку для тварин у Херсоні, до установи вирушили  спеціалісти міського управління Держпродспоживслужби. Про це йдеться на сайті управління.
«2 липня фахівцями Херсонського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області та Херсонської міської державної лікарні ветеринарної медицини здійснено виїзд до притулку за адресою вул. Бурназяна, 14-а для збору інформації щодо умов утримання безпритульних тварин. У присутності працівників притулку для утримання безпритульних тварин (лікаря ветеринарної медицини та завідувача господарством), що підпорядковується комунальному підприємству «Гарантія» Херсонської міської ради, проведено огляд території, оцінено стан дотримання вимог ветеринарно-санітарного законодавства.
На момент збору інформації вольєри вичищені, тварини забезпечені чистою питною водою та сухим кормом. Трупів тварин не виявлен
о.
Разом з тим, виявлено низку порушень з дотримання вимог ветеринарно-санітарного законодавства, які доведені до працівників притулку та керівництва міського комунального підприємства «Гарантія».
У разі відсутності реагування щодо усунення порушень вимог ветеринарно-санітарного законодавства, Херсонським міським управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області вживатимуться заходи відповідно до чинного законодавства», - йдеться у повідомленні.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: