Херсон °C

Прикордонників 79-го загону привітали з річницею створення

Новости » Общество
0
На Херсонщині відбулись урочисті заходи з нагоди святкування 80-ї річниці з дня створення 79-го прикордонного загону.
Це саме той загін, військовослужбовці якого у 2014 році виходили з окупованого Криму, а в подальшому на базі нього утворили Херсонський прикордонний загін. Про це йдеться на сайті Херсонської ОДА.
Разом із особовим складом загону на урочистості завітали й почесні гості, зокрема Голова Державної прикордонної служби України Петро Цигикал, заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Вадим Чабан, Постійний представник Президента України в АР Крим Борис Бабін, керівництво Миколаївської області, керівники правоохоронних органів області, генерали та офіцери, які свого часу очолювали 79 прикордонний загін, представники духовенства, а також ветерани, громадські активісти та інші шановні гості.
Під час урочистостей очільники служби та областей привітали весь персонал загону, а найкращим вручили нагороди та грамоти.

Прикордонників 79-го загону привітали з річницею створення

 

Заступник голови обласної державної адміністрації Вадим Чабан за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, взірцеву дисципліну та з нагоди 80-річчя створення Херсонського прикордонного загону був уповноважений оголосити Подяки голови обласної державної адміністрації контролеру 2-ї зміни комендантського відділення відділу забезпечення діяльності Азово-Чорноморського регіонального управління Державної прикордонної служби України, старшині Костянтину Бикову, начальнику секції спеціальних робіт групи з ремонту техніки відділення автомобільного та бронетанкового забезпечення інженерно-технічного відділу Херсонського прикордонного загону, сержанту Віталію Кононенку, контролеру 2-ї зміни комендантського відділення відділу забезпечення діяльності Азово-Чорноморського регіонального управління Державної прикордонної служби України, старшому сержанту Андрію Позняку, електромеханіку торговельного та холодильного устаткування відділення продовольчого забезпечення відділу забезпечення Херсонського прикордонного загону Сергію Суркову та водію автотранспортних засобів ремонтно-експлуатаційної групи житлово-експлуатаційного відділення відділу забезпечення Херсонського прикордонного загону Івану Фесенку.
Також одним із подарунків для всіх присутніх став виступ Академічного ансамблю пісні і танцю Державної прикордонної служби України.
На завершення урочистостей усі присутні змогли ознайомитись з тим прогресом, якого за чотири роки досягли прикордонники загону після виходу з Криму. За допомогою небайдужих громадян, активістів, власними силами та за всебічної підтримки влади прикордонний загін, як і інші органи та підрозділи служби, постійно розвивається, щоб відповідально та ефективно нести службу заради цілісності й недоторканості України.

Прикордонників 79-го загону привітали з річницею створення

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: