Херсон °C

Факт масової загибелі бджіл біля річки Інгулець не підтвердився - обласна Держпродспоживслужба

Новости » Общество
0
Цього тижня у ЗМІ була розповсюджена інформація про масову загибель бджіл у гирлі р. Інгулець. Офіційна інформація, оприлюднена на сайті обласного управління Держпродспоживслужби спростовує ці заяви.
Фахівцями Білозерського районного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області в оперативному порядку була перевірена викладена інформація щодо масової загибелі бджіл. Під час проведення моніторингу у телефонному режимі 2 липня працівники Садівської та Микільської сільських рад (у підпорядкуванні яких знаходиться згадана територія) даний факт не підтвердили. Не знайшла підтвердження ця інформація і під час опитування мешканців сіл Микільське та Садове. На прохання Держпродспоживслужби, 1 і 2 липня інспекторами Херсонрибохорони була оглянута водна поверхня р. Інгулець від Антонівського залізничного мосту до гирла ріки. За результатами перевірки факту масової загибелі бджіл і взагалі чогось подібного не виявлено.
До того ж заступник голови Херсонської обласної Асоціації бджолярів, голова Асоціації бджолярів Білозерського району О.І. Федорець повідомив, що скарг з приводу загибелі бджіл в Херсонській області від місцевих бджолярів останнім часом не надходило.
Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області доводить до відома, що інформація щодо масової загибелі бджіл, яких начебто побачили на річці Інгулець, не відповідає дійсності.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: