Херсон °C

Нове обладнання для маленьких пацієнтів Херсонщини

Общество, Здоровье
0
3 липня Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня отримала нове обладнання, закуплене за кошти обласного бюджету. Відтепер надсучасні апарати штучної вентиляції легень та ультразвукового дослідження працюватимуть в реанімаційному відділенні закладу і допомагатимуть рятувати життя маленьких пацієнтів. Про це йдеться на сайті обласного Департаменту охорони здоров'я.
Досі тут працювали апарати ШВЛ 2008-2009 року випуску, які вже технічно застарілі і не можуть забезпечити адекватну дихальну підтримку хворим дітям. Новий апарат ШВЛ – найсучасніший у цьому відділенні, універсальний для дітей різних вікових категорій.
Новий УЗД апарат вирішив величезну проблему – неможливість обстеження дітей, що знаходяться в реанімаційному відділенні і на штучній вентиляції легень. Він компактний і легко транспортується, тому застосовуватиметься як в реанімації для недоношених і новонароджених, так і в реанімації для старших діток.
«На закупівлю цих двох апаратів в обласному бюджеті було передбачено більше ніж 2 млн. грн. Ми хочемо наповнити наші лікарні обладнанням яке буде діагностувати і лікувати людей. Це пріоритетне завдання обласної ради», - наголосив голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер.
Про важливість кадрового забезпечення говорив директор Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації Віктор Короленко: «Це обладнання найсучасніше на сьогодні, такі апарати працюють в Європі, в Києві. Наше основне завдання – забезпечити сервісне обслуговування цього обладнання, а також його ефективне використання для встановлення стану здоров’я дитини, а це може зробити виключно лікар і, або змінити лікування, або призначити щось інше».
Головний лікар дитячої обласної лікарні Інна Холодняк щиро дякувала обласній раді, депутатському корпусу обласної державної адміністрації, Департаменту охорони здоров’я за допомогу закладу протягом останніх років: «У нас відремонтовано покрівлю, куплено сучасні реанімобілі, апарати ШВЛ. Це значний внесок в покращення якості надання медичної допомоги».

Нове обладнання для маленьких пацієнтів Херсонщини

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: