Херсон °C

КПВВ «Каланчак» і «Чонгар» відремонтують за державні гроші,- Андрій Гордєєв

Новости » Общество
0
Вчора під час засідання Кабінету Міністрів України прийнято важливе рішення для Херсонщини - про це пише голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв у Фейсбук.
«Кабміном погоджено виділення майже 106 млн грн на будівництво тимчасових контрольних пунктів для в'їзду/виїзду на тимчасово окуповану територію Криму для автомобільного сполучення «Каланчак» і «Чонгар». Адже наразі не створено належної інфраструктури для якісного обслуговування цивільного населення.
Відповідно до прийнятої постанови, будівельні роботи планується почати і завершити у 2018 році, кошти виділятимуть з резервного фонду бюджету. Одержувачем коштів з бюджету є Українське державне підприємство по обслуговуванню іноземних і вітчизняних автотранспортних засобів «Укрінтеравтосервіс».
Дякую за підтримку у вирішенні питання Урядові України, а саме Прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману, Першому віце-прем’єр-міністру — Міністру економічного розвитку і торгівлі Степану Кубіву, Міністру інфраструктури Володимиру Омеляну, першому заступникові Міністру з питань тимчасово-окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Юсуфу Ібрагимовичу, заступникові Міністра інфраструктури України Юрію Лавренюку, а також народним депутатам України від Херсонщини Олександру Співаковському та Сергію Хланю
», - підкреслює Андрій Анатолійович.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: