Херсон °C

Андрій Гордєєв: «Глибока шана працьовитим рукам, що не знають втоми!»

Новости » Общество
0
Зібрано перший мільйон зерна, - про це повідомив у Фейсбук голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв.
«Жнива, які активно тривають в області, вже принесли вагомий результат – намолочено перший мільйон тонн ранніх зернових. І це при тому, що скошено лише 55% загальної площі, яка підлягає збиранню. Тож маю надію, що з такими темпами матимемо і другий мільйон тонн хліба. Найбільше скошено у Новотроїцькому та Голопристанському районах. Середня врожайність поки що 28,4 ц з га, але цей показник змінюється щодня, тому сподіваюся, що і він буде вищим.
Щиро вітаю хліборобів Херсонщини із трудовою перемогою. Адже сьогодні, коли тисячі наших земляків змушені захищати рідну землю від агресора, аграрії, зокрема комбайнери, трактористи, агрономи, механізатори – завзято працюють у тилу над забезпеченням та зміцненням продовольчої безпеки держави, яка завжди була однією з вагомих складових національної.
Самовідданою працею сільгоспвиробники вкотре засвідчили, що наша область по праву займає гідне місце серед провідних агропромислових регіонів України. Тож нехай і надалі херсонські безкраї лани рясніють щедрими хлібними врожаями. Миру, благополуччя та достатку вам і вашим родинам», - пише Андрій Анатолійович.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: