Херсон °C

Депутати облради хочуть виділити кошти на ремонт будинку культури в Михайлівці

Новости » Общество
0
У Скадовському районі відбулося виїзне засідання постійної комісії обласної ради з питань міжнаціональних відносин, культури, науки, освіти, молодіжної політики, фізичної культури та спорту, курортно-туристичної діяльності. Члени комісії мали на меті перевірити стан виконання висновків і рекомендацій профільної комісії по кількох об’єктах Скадовського району, наданих у ході минулих засідань. Про це повідомляє прес-служба Херсонської облради.
Перш за все, комісія відвідала Михайлівський сільський будинок культури. Депутат Іван Гончарський під час засідань комісій та сесії неодноразово наголошував на необхідності вирішення питання щодо його капітального ремонту, оскільки Будинок культури є культурно-духовним та сакральним осередком села, його душею.
Сьогодні, оглянувши духовний і культурний центр села, члени комісії погодилися з тим, що споруда потребує ремонту даху та одноголосно вирішили виносити на розгляд бюджетної комісії та в подальшому сесії Херсонської обласної ради питання щодо закладення в бюджет-2019 необхідних коштів на проведення вищезазначених робіт.
Також у рамках виїзду освітня комісія відвідала Михайлівську загальноосвітню школу, якій з обласного бюджету було виділено 700 тис. грн на співфінансування ремонтних робіт у початкових класах. Загальна вартість ремонту цієї школи – понад 2 млн грн, основне навантаження взяв на себе районний бюджет.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: