Херсон °C

Учасники АТО про Цегельника: «Бандит, який займається рейдерством та наркотиками»

Новости » Общество
0
Про організаторів сьогоднішньої акції під Херсонською ОДА розповів Бойчук Андрій голова обласної організації товариства воїнів АТО, доброволець, учасний бойових дій:
- Ми сьогодні зібрались, щоб не допустити безладу та провокацій, які тут, в Херсоні біля ОДА, хоче влаштувати громадянин О. Цегельник. Його вимоги нікому не зрозумілі. Він спеціально привіз сюди нікому не відомих людей. Ми точно знаємо, що частина осіб з ним - воїни АТО, а частина - просто проплачені люди. Я гадаю, що хлопці, які воювали, які бачать що коїться в країні, ніколи не будуть йти на такі акції. Ми вже поговорили з тими воїнами АТО, які приїхали сьогодні. Зараз вони пішли до Цегельника, хочуть почуть ще його думку. Але Цегельник - це бандит. Він займається рейдерством, кришуванням, наркотиками, казали нам, що навіть АТОвців б'є.
Сьогоднішня ситуація є ненормальною. Ми намагалися з іншими громадськими організаціями проводити діалоги, щоб не виникало таких мітингів та провокацій. Та нас не почули. 2 тижні тому заступника Цегельника взяли з наркотиками та протитанковими мінами - а він досі ходить собі спокійно. Гадаю, це говорить про бездіяльність правоохоронців. 
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: