Херсон °C

У одному з сіл Чаплинського району тимчасово відключать газопостачання

Новости » Общество
0
До уваги мешканців с. Долинське Чаплинського району. ПАТ Херсонгаз з 9 липня по 16 серпня проводить роботи з перевірки герметичності газорозподільних систем у населеному пункті Долинське у зв'язку із чим тимчасово буде тимчасово припинено розподіл газу по населеному пункту.
З 12 липня по 10 серпня в робочий час буде спостерігатися зниження тиску газу в газопроводах. З 13 серпня по 15 серпня - припинення розподілу природного газу абонентам та проведення випробування газопроводів на герметичність.
Відновлення газопостачання відбуватиметься поетапно з 14 серпня за умови допуску працівників до газової системи та усіх приладів.
Для забезпечення безперебійного розподілу та уникнення заповітрювання газорозподільної системи, що призведе до великих витрат часу на повторні пуски мереж, споживачів переконливо просять на час проведення робіт перекрити газові вводи та не користуватися газом до приходу спеціалістів для його пуску у кожну оселю окремо та надати доступ працівникам підприємства до газових мереж та приладів.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: