Херсон °C

Поліція перевіряла маршрутки

Новости » Общество
0

Поліція перевіряла маршруткиРезультати проведення комплексної перевірки під умовною назвою «Перевізник»

З 20 квітня поточного року на території України розпочалось проведення комплексної перевірки під умовною назвою «Перевізник». Вона спрямована на профілактику аварійності та зниження її наслідків на пасажирському транспорті. Про це повідомляє Патрульна поліція Херсонської області.

Патрульні провели ряд профілактичних заходів, націлених на виявлення порушень у сфері безпеки дорожнього руху та пасажирських перевезень. Зокрема інспектори перевіряли технічнийстан транспортних засобів, наявність і справність аварійних виходів, розташування місць для сидіння. Також поліцейські взяли на контроль зберігання транспортних засобів за визначеним місцем їх стоянки, організацію передрейсового контролю технічного стану автобусів та проведення медичного огляду водіїв.

За результатами перевірки херсонські патрульні оглянули 1305 транспортних засобів, що використовуються для перевезення пасажирів. Серед них інспектори виявили 47 несправних. Поліцейські зафіксували 356 фактів порушень законодавства водіями автобусів. Найбільш поширене – 240 випадків – це перевезення пасажирів понад установлену кількість. 42 рази водії не виконували вимоги дорожніх знаків і розмітки. Також патрульні виявили 8 фактів керування маршрутними транспортними засобами без відповідних документів і стільки ж автобусами, які не пройшли обов’язковий технічний контроль. 4-ро водіїв керували у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння. Інспектори загалом склали 361 адмінматеріал за виявленими правопорушеннями. Також вжито відповідних заходів стосовно 6 посадових осіб. До органів місцевого самоврядування та виконавчої влади патрульні направили 2 інформації щодо результатів перевірки.

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: