Херсон °C

Проект по реконструкції спортзалу Скадовської «Академічної гімназії» передбачає співфінансування

Новости » Общество
0
Учора, 5 липня, депутати Херсонської обласної ради відвідали Антонівську філію ОЗСНВК «Академічна гімназія» щодо виконання рекомендацій профільної комісії стосовно усунення аварійного стану будівлі спортивної зали, з якою раніше керівництво закладу зверталось до Херсонської обласної ради.
Депутати на власні очі пересвідчилися в тому, що ремонт спортзалу вкрай необхідний. Стан приміщення – критичний, що не лише ускладнює проведення занять спорту та перешкоджає навчальному процесу, але й несе загрозу життю дітей. Про це повідомляє прес-служба Херсонської облради.
За словами директора філії Тамари Ігнатенко, у відновлені спортивної зали зацікавлені всі: від трудового до колективу, батьків та самих вихованців до мешканців села, які готові до спільної праці, аби спортзал запрацював на повну потужність. Кілька місяців тому постійна комісія рекомендувала закладу підготувати проект та взяти участь в обласному конкурсі.
Як повідомив голова Скадовської районної ради Олег Старенький, рекомендації виконано в повному обсязі. Розроблено проект, який передбачає співфінансування проведення ремонтних робіт з розрахунку: 500 тис. грн – облбюджет, 500 тис. грн – райбюджет та 50 тис. грн – позабюджетні кошти. Проект подано до участі в обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад сіл, селищ, міст Херсонської області. Відзначимо, над поданими проектами вже розпочала роботу експертна група. А в найближчий час рада конкурсу прийме рішення щодо переможців.
Також директор повідомила, що за кошти обласного бюджету придбано телевізор та комп’ютер на суму 49,5 тис. грн, які планується використовувати для навчальних занять та організації патріотичного виховання учнівської молоді.
Разом з цим, депутати обласної ради, врахувавши загальні умови організації навчального процесу в ОЗСНВК «Академічна гімназія» Скадовського освітнього округу, за пропозицією депутата Євгена Криницького, прийняли рішення – рекомендувати Скадовській райраді порушити клопотання перед Міністерством освіти і науки України щодо повернення будівлі колишнього дитячого садка, який свого часу використовувався Скадовським відділенням Кримського факультету Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, на баланс Скадовської районної ради.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: