Херсон °C

У Каховці тимчасово відключать газопостачання

Новости » Общество
0
З 16 по 22 липня 2018 року в м.Каховка, ПАТ Херсонгаз виконуватиме ремонтно-відновлювальні роботи та роботи з перевірки герметичності розподільчих газопроводів та газопроводів-вводів середнього та низького тиску. У зв'язку з проведенням вище вказаних робіт буде припинено газопостачання будинків: №1,3 по вул. Освіти, № 9,11 по п-ту Європейському, №8 по п-ту Будівельників, №2,6 по вул. Жовтнева. Про це повідомляє прес-служба товариства. 
Поновлення газопостачання буде проводитись поетапно. З 23 по 27 липня 2018 року в м.Каховка - №5,7,9 по вул. Освіти, №31 по вул. Першотравнева, №10,12,14 по п-ту Будівельників. Поновлення газопостачання буде проводитись поетапно з 26 по 27 липня. 
Для забезпечення безперебійного розподілу та уникнення заповітрювання газорозподільної системи, що призведе до великих витрат часу на повторні пуски мереж, споживачів просять на час проведення робіт перекрити газові вводи та не користуватися газом до приходу спеціалістів для його пуску у кожну оселю окремо та надати доступ працівникам підприємства до усіх газових мереж та приладів.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: