Херсон °C

Бериславська поліція просить громадян інформувати про незаконні посіви маку

Новости » Общество
0
На території Херсонської області проводяться оперативно-профілактичні заходи під умовною назвою "Мак”, що триватимуть до 27 вересня. У межах цього відпрацювання працівники поліції спрямовують основні зусилля на виявлення та ліквідацію незаконних посівів маку та конопель, перекриття каналів надходження наркотичних засобів до споживачів.
Доводимо до відома громадян, що за вирощування на присадибній ділянці навіть невеликої кількості кущів маку чи конопель їм доведеться відповідати перед законом. Крім того, інколи люди виправдовують висаджування маку тим, що хотіли отримати насіння. Проте чинне законодавство забороняє посів та вирощування нарковмісних рослин незалежно від кінцевої мети культивування. Відповідальність за вказані дії: від штрафу до позбавлення волі на строк до семи років. До того ж зазнати покарання доведеться навіть тоді, якщо на присадибній ділянці виявлять дикорослі сходи маку чи конопель, адже землекористувач або землевласник обов’язково має вжити заходів для знищення таких рослин на закріплених за ним територіях.
З початку проведення профілактичних заходів, працівниками поліції Бериславського ВП ГУНП в Херсонській області було виявлено та задокументовано 6 правопорушень. 
Мешканцям м. Берислав та району, кому відомі факти незаконного обігу наркотичних засобів, виявлення місць незаконного посіву маку, конопель та інших нарковмісних рослин звертайтесь до Бериславського відділу поліції за тел: 102 або 7-63-02 чи дільничного інспектора поліції за територією обслуговування.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: