Херсон °C

З початку за допомогою обласної служби зайнятості забезпечено роботою 14 тисяч осіб

Новости » Общество
0
У січні-червні поточного року послугами Херсонської обласної служби зайнятості скористалось 19,8 тис. безробітних громадян. Наразі послугами служби зайнятості користуються 7,3 тис. зареєстрованих безробітних, з яких більше половини складають жінки, третину - безробітна молодь віком до 35 років. Про це повідомляє відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Херсонського обласного центру зайнятості. 
За інформацією директора обласного центру зайнятості Євгенія Єрашова за цей період за допомогою служби зайнятості забезпечено роботою 14,0 тис. осіб. Упродовж січня-червня 2018 року  роботодавці області надали до служби зайнятості 15,3 тис. вакансій, що на 4% більше минулорічного показника. В середньому по Херсонській області на 01 липня 2018 року на одну вакансію претендувало 6 осіб, які шукали роботу.
Активно впроваджуються механізми стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць. Впродовж січня-червня 2018 року 183 безробітних працевлаштовано на створені роботодавцями робочі місця шляхом компенсації фактичних витрат в розмірі єдиного внеску на загальнодержавне соціальне страхування. Важливе значення має кадрове забезпечення галузей економіки відповідно до реальних потреб ринку праці. Професійне навчання за направленням служби зайнятості з початку року пройшли 3,9 тис. безробітних. Більшість із них навчались на замовлення роботодавців, отже, працевлаштовані. 
З початку року до громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено 3,1тис. осіб з числа безробітних.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: