Херсон °C

Литовські велосипедисти подорожуватимуть Україною

Новости » Общество
0
11 липня на центральну площу Херсона прибула литовська делегація на чолі з Надзвичайним та Повноважним Послом Литви в Україні Марюсом Януконісом та колишнім Прем’єр-міністром Литви Андрюсом Кубілюсом. Про це йдеться на сайті Херсонської ОДА.
Щоправда формат зустрічі неофіційний – литовці з велосипедами готуються до старту, щоб протягом тижня оглянути краєвиди України.
«Сьогоднішній приїзд у Херсон співпав з декількома гарними проектами: «Національною експедицією» та велопробігом, який розпочала команда литовців. І обидва вони показують дружбу та солідарність литовців з Україною», - поділився Повноважний Посол Литви в Україні Марюс Януконіс.
Розпочатий в Херсоні вело марафон продовжиться за напрямами Миколаїв-Одеса-Ізмаїл і так до самого кордону. Таким чином делегація планує дізнатися більше про нашу країну.
«Своїм прикладом показуємо, що Україна – прекрасна країна для такого туризму, а також спростовуємо «міфи», в які раніше вірили. Ми бажаємо Україні успіху, і повернувшись до Литви, продовжуватимемо підтримувати вашу державу на політичному рівні», - наголосив колишній Прем’єр-міністр Литви Андрюс Кубілюс.
Вдячність представникам Литви за допомогу на політичному рівні та увагу до Херсонщини висловив голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв:
«Ми підтримуємо акції, які сприяють налагодженню міжнародних культурних зв’язків. До того ж Литва є нашим лобістом в Європі. У минулому році Литовська Республіка ініціювала програму реформ «План Маршалла для України», спрямований на економічне зростання. Це підтверджує те, що європейські партнери на нашій стороні. Маю надію, що литовські гості закохаються в Херсонщину і відвідають наш регіон ще не один раз».

Литовські велосипедисти подорожуватимуть Україною

 

Довідково: вчетверте унікальний литовський телевізійний проект «Національна експедиція» відбувався в Україні з 22 червня до 12 липня 2018 року. У рамках «Національної експедиції» відомі литовські історики, журналісти, представники шоу-бізнесу мандрують Дніпром на історичному кораблі «Вітаутас Великий», а відзнятий ними матеріал транслюється на литовському телебаченні. Проект має на меті познайомити глядачів з українською культурою, природними та історичними пам’ятками, сьогоденням, зміцнюючи литовсько-українські зв’язки.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: