Херсон °C

В Херсонській ОДА розповідали про мінну небезпеку

Новости » Общество
0
Вчора, 11 липня, у приміщенні ОДА відбувся лекція стосовно мінної небезпеки. Координатор Центру допомоги учасникам АТО при ОДА, голова ГО "Українська єдність" Ігор Кравець провів лекцію для працівників ОДА: "Мінна безпека-небезпечні знахідки". Про це повідомляє керівник Центру допомоги учасникам АТО в регіоні Наталія Возаловська.
"Сьогодні тільки й розмов про це. Всі розповідають, як було цікаво і пізнавально, як уважно слухали Ігора Анатолійовича. Жінки навіть сьогодні відмітили, що на картинках постраждалих показано в основному жінок, а не чоловіків. Мабуть тому, що жінки більш допитливі. 
Всім цікаво було торкнутися предметів, багато хто зняв на телефон. Отримали пам'ятки, як поводитися з небезпечними предметами. Я впевнена, що всі провели вдома таку ж лекцію зі своїми рідними. Відлуння минулої війни та війна, яка відбувається сьогодні на території України, зобов'язують нас бути обережними. Якщо когось з керівників організацій зацікавив такий захід, звертайтеся до Центру допомоги учасникам АТО за тел.: 095-878-83-99, 050-023-90-76", - йдеться в повідомленні.

В Херсонській ОДА розповідали про мінну небезпеку

 

В Херсонській ОДА розповідали про мінну небезпеку

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: