Херсон °C

ОСББ і «Херсонгаз» обговорювали питання - безпека мешканців багатоповерхівок

Новости » Общество
0

ОСББ і «Херсонгаз» обговорювали питання - безпека мешканців багатоповерхівокВідсутність порозуміння між постачальниками комунальних послуг та їх користувачами – проблема, яка потребує пошуку рішень, в тому числі і компромісних, особливо, якщо це стосується безпеки громадян.

За інформацією прес-службивиконавчого комітетуДніпровської районної у м. Херсоні ради, метою зустрічі - відпрацювання спільного рішення однієї з таких гострих проблем у виконавчому комітеті Дніпровської районної у м. Херсоні ради відбулась нарада за участі декількох голів ОСББ, представників ПАТ «Херсонгаз», керівництва виконавчого комітету районної ради, ініційована відділом виконкому з питань життєдіяльності.

Згідно із графіком проведення робочих нарад, складеним спеціалістами профільного відділу виконкому та за їх безпосередньою участю, разом із ПАТ «Херсонгаз» розпочато роз’яснювальну роботу серед голів правлінь об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів щодо принципової необхідності укладання договорів з ПАТ «Херсонгаз» про технічне обслуговування внутрішньо будинкових газових мереж, які є газорозподільною системою, що стане безумовною запорукою подальшої безпеки мешканців багатоповерхівок.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: