Херсон °C

Владислав Мангер провів робочу нараду із керівниками комунальних закладів

Новости » Общество
0
Владислав Мангер провів робочу нараду із керівниками комунальних закладів12 липня голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер провів робочу нараду із керівниками комунальних закладів, що підпорядковуються облраді, та з керівниками районних рад.
Нагадаємо, під час попереднього зібрання зауваження щодо завищення закупівельних цін на продукти харчування були зроблені 21 закладу, оголошено догани 10 керівникам закладів. На виправлення недоліків тоді Владислав Мангер дав місяць. Про результати «роботи над помилками» доповіла заступник начальника управління розвитку об’єктів спільної власності територіальних громад області Ірина Литвинова.
«За відведений головою обласної ради термін відсоток виправлення попередніх недоліків склав 100%. Для приведення цін на продукти харчування до середньостатичних розірвано 11 договорів та укладено 23 додаткові угоди до діючих договорів. За червень 2018 року заклади освіти та соціального захисту закупки продуктів харчування здійснили в межах середньостатистичних цін. Разом з тим, під час аналізу діючих договорів на закупівлю продуктів харчування та додаткових угод до них, виявлено ряд проблемних додаткових питань, усунення яких допоможе посилити контроль за ціновою політикою постачальників», – зазначила Ірина Олександрівна.
Так, за її словами, в договорах відсутні істотні умови, а саме: ціна за одиницю товару та його кількість. Ці показники можливо побачити лише в накладних по факту поставки, що надає можливість постачальнику визначати ціни самостійно, та призводить до нерегульованого коливання цін. Крім того, закладами своєчасно не вносяться зміни до договорів щодо зміни вартості товарів, ціни в первинних документах відрізняються від договірних та ін.
Голова обласної ради Владислав Мангер подякував керівникам закладів, які своєчасно «включилися у роботу», проте суворо попередив директорів КЗ, що уповільнюють процес змін на краще.
«Перечитайте статути своїх організацій – ці комунальні підприємства заснувала громада. І обласна рада – це не каральний орган, проте наша задача – контролювати витрати бюджетних коштів. Це, можливо, колись було так, що голови облради навіть і не могли точно сказати, скільки в області КП працюють. Тепер все інакше: кожен крок закладів, підпорядкованих облраді, нами враховується. Якщо когось це з якихось причин не влаштовує, поступіться своєю посадою тим, хто здатен і хоче працювати», – сказав Мангер.
Як позитивний досвід запровадження додаткових заходів боротьби з необґрунтованим підвищенням цін на продукти харчування, управління розвитку об’єктів спільної власності територіальних громад області навело приклад Херсонського обласного госпіталю інвалідів та ветеранів війни.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: