Херсон °C

В Херсоні обговорили перспективи розвитку летовища

Новости » Общество
0
В Херсоні обговорили перспективи розвитку летовища13 липня під час виїзного засідання члени Комітету Верховної Ради України з питань бюджету відвідали міжнародний аеропорт «Херсон», де їм презентували програми залучення інвестицій і перспектив розвитку летовища. Про це повідомляє прес-служба ХОДА.
Нагальним питанням діяльності летовища залишається проведення реконструкції злітно-посадкової смуги, а саме: її підсилення, розширення, подовження покриття та переобладнання систем посадки.
Голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв наголосивив: «Ми рухаємося за стратегією розвитку нашого аеропорту. І в цьому році очікуємо близько 50 млн грн із державного бюджету на реконструкцію світло сигнальної системи в злітної смуги».
Реконструкція злітно-посадкової смуги передбачена Державною цільовою програмою розвитку аеропортів на період до 2023 року, а також обласною програмою розвитку міжнародного аеропорту «Херсон» на 2018 – 2020 роки.
Директор аеропорту «Херсон» Віталій Кучерук повідомив: «Реконструкція всього терміналу потребує 60 млн грн. Навколо території аеропорту збирається багато води, особливо восени та навесні, і світосигнальна система не витримує. У зв’язку з цим багато рейсів відміняється. Ми потребуємо спеціальної світлосигнальної системи, яка б підходила до наших кліматичних умов».
На сьогодні комунальним підприємством обласної ради «Херсонські авіалінії» розроблено відповідний проект реконструкції злітно-посадкової смуги аеропорту орієнтованою вартістю 750,0 млн грн., який пройшов усі погодження та очікує рішення Державного фонду регіонального розвитку.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: