Херсон °C

Мер Миколаєнко вніс «з голосу» 20 додаткових питань на розгляд депутатам

Новости » Общество
0
Сьогодні в Херсоні відбувається засідання сесії міської ради. Поки що депутати не почали розгляд питань порядку денного. Народні обранці почали оголошувати пропозиції до порядку денного. Так, з подачі депутата Дмитра Ільченко, до порядку денного внесли проект рішення щодо звернення до Міністра фінансів України. Воно стосується процедури оформлення земельних ділянок в місті. За словами депутата, через недобросовісних підприємців, міський бюджет втрачає 150 млн грн. щороку.
Також з порядку денного депутати виключили питання по скандальній забудові на вулиці Московській у Херсоні. За інформацією деяких депутатів, цим питання вже займаються правоохоронні органи.
У присутніх на сесії народних обранців виникли питання до міського голови Володимира Миколаєнка.
- Цікавить питання, для чого всі депутати 2 місяці ходили на засідання комісій, все уважно перевіряли та приймали рішення, якщо сьогодні, прийшовши на сесію, ми почули щонайменше 20 додаткових питань, внесених до порядку денного з голосу самим міським головою. І це повторюється на кожному засіданні сесії, - зауважив депутат Артем Кияновський. – То для чого комісія, якщо все одно питання, які треба лобіювати меру, вносяться з голосу?
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: