Херсон °C

«Депутати, зізнайтеся, ви чекаєте нашої смерті?», - мешканці Херсона

Новости » Общество
0
У Херсоні триває засідання сесії міської ради. На засідання завітали мешканці міста, які розповідали депутатам про проблеми, які, на жаль, у місті не вирішуються.
Так, представники гуртожитку по вулиці Кедровського, ініціативна група, розповіли про те, що в гуртожитку відключили газопостачання.
- На протязі кількох років КП Таврійський відключає світло та газ. В понеділок КП планує припинити газопостачання. КП не перераховує кошти, які ми платимо йому постачальникам послуг. Наскільки нам відомо, працівники КП за наш рахунок виплачують собі премії…А постачальникам газу та світла не платять. Просимо вас перевірити фінансову діяльність КП «Таврійський», - розповів представник ініціативної групи.
На цю заяву реакція міського голови була наступною – він дав доручення своїй заступниці у сфері ЖКГ Інні Трибух перевірити інформацію, озвучену мешканцями гуртожитку. Про результати Інна Трибух доповість депутатам після обідньої перерви.
Зі сльозами на очах виступали з трибуни і мешканці будинку по вулиці Благоєва. За їхніми словами, будинок «гнучкої схеми» вже вкотре не потрапляє до списку, за який голосують депутати міськради (згідно цього рішення мешканців з вказаних будинків мають відселити).
Депутати, зізнайтеся, ви чекаєте нашої смерті? Наш будинок вже просто дихає на ладан. Ви маєте совість чи поняття честі? Поясніть нам в чому причина, ми вже вчетверте не потрапляємо до цього списку. Чи ЖКГ міста має на нас великий зуб?, - заявила мешканка будинку.
Депутати, присутні в залі, натомість не дуже зацікавлено слухали виступаючих. Один з народних обранців висловив своє ставлення наступним чином:
- Люди вийшли і годинами торохтять, я особисто ціную свій час. Давайте зосередимося на питаннях сесії, - заявив депутат Іван Горланов.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: