Херсон °C

Депутати Херсонської міськради так і не проголосували за зміни до бюджету

Новости » Общество
0
Депутати Херсонської міської ради офіційно звернуться до Міністра фінансів України. За це рішення проголосували народні обранці сьогодні під час засідання сесії. Звернення стосуватиметься земельних ділянок в місті, які використовуються, але не оформлені офіційно. Таким чином, за твердженням депутатів-ініціаторів подібного звернення, міський бюджет втрачає 150 млн. гривень.
Депутати сьогодні не розглянули лише питання по перерозподілу міського бюджету. Сума в 34 млн гривень мала піти до різних сфер життєдіяльності міста. Однак вказане питання депутати не підтримали. Були пропозиції проголосувати окремо по сферах та внести зміни до бюджету. Однак не всі вони знайшли підтримку. Так, депутати не підтримали пропозицію проголосувати окремо за підвищення зарплати працівникам виконкому та міської ради. За освітню галузь на виділення коштів теж не підтримали.  
Продовження засідання сесії відбудеться в п’ятницю, 20 липня, о 10:00. Саме тоді депутати міськради і мають повернутися до розгляду питання про міський бюджет.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: