Херсон °C

У Великій Олександрівці є проблеми з соцзахистом учасників АТО

Новости » Общество
0
Вчора, 17 липня, у Великій Олександрівці відбулося засідання круглого столу щодо соціального захисту учасників бойових дій на Сході України. Про це повідомляє у соцмережікерівник Центру захисту учасників АТО Наталія Возаловська.
«Їхали на запрошення самих атовців для розгляду трьох питань, а розглянули більше десяти. На засіданні були присутні представники Центру допомоги учасникам АТО при ОДА та Великоолександрівської РДА, керівництво РДА, райради, військкомату, Держгеокадастру, учасники бойових дій, управління соціального захисту, БВПД, військовий комісар. Хочу наголосити, що перше питання, яке підняли учасники бойових дій, було формування бригади територіальної оборони. До військового комісара було дуже багато питань щодо співпраці, участі у навчаннях тероборони. Учасники бойових дій готові активно включитися у формування ТО, також зазначили, що головним завданням є якісний, а не кількісний склад підрозділу.
Розглянули також земельні питання, питання лікування та оздоровлення учасників бойових дій та членів їх сімей, питання підтримки добровольців, надання юридично - правової допомоги, отримання вищої освіти учасниками АТО та їх дітьми, проведення заходів з мінної безпеки, та інші. Знову була скарга на негідне ставлення та відверте хамство до учасника АТО, і знову на прохання назвати прізвище адвоката, була традиційна відповідь: «все нічого не зміниться» і таке інше. Правда, ми вже й самі вирахували, хто це. За словами атовця пані адвокат сказала, що «у нас нєт войни, а отмиваніє дєнєг», і таке інше. Чоловік сказав, що більше не піде нічого добиватися.
Не можна так! Ми завжди готові підтримати, допомогти, повоювати за ваші права, але ж допоможіть нам! Тільки разом ми зможемо змінити ситуацію на краще, зупинити хамство і недбалість!
», - йдеться у повідомленні.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: