Херсон °C

У Щасливцевому поліцейські повернули бабусі 4-річну онуку

Новости » Общество
0
4-річна дівчинка загубилася на пляжі у селі Щасливцеве Геніческого району, де відпочивала з бабусею. Жінка розповіла, що онука гралася та бігала, потім вона втратила її з поля зору. Спочатку бабуся сама шукала дівчинку, але її ніде не було. Приблизно о 18:30 вона звернулася в поліцію.
Малолітню дитину шукали працівники Генічеського відділу поліції, ювенальні поліцейські та відпочивальники, які підходили до поліцейських і пропонували допомогу. Про це інформує відділ комунікації поліції Херсонської області.
Пошуки дівчинки тривали майже дві години. Поліцейські перевіряли усі пансіонати та бази відпочинку уздовж узбережжя, за дитину всі дуже переживали, але сподівалися на краще.
Коли вже стемніло, в поліцію зателефонували люди і сказали, що по пляжу ходить налякана маленька дівчинка. Туди прибув наряд поліції і переконався, що дівчинка і є розшукуваною.
- Дівчинку знайшли за понад два кілометри від місця, де вона відпочивала з бабусею. Дитина була дуже налякана і плакала. Ми переконалися, що з нею все добре, заспокоїли її, дали морозиво і відвезли до бабусі, - повідомив керівник відділу ювенальної превенції обласного главку поліції Ярослав Шанько.  
Малеча розповіла, що гуляла по пляжу і не помітила, як далеко відійшла. Працівники поліції висловлюють щиру подяку громадянам, які звернули увагу на маленьку дитину без супроводу дорослих, та повідомили про це в поліцію.


Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: