Херсон °C

Попри сотні звинувачень в державній зраді, мешканцям АР Крим, винесли не більше 10 обвинувальних актів

Новости » Общество
0
Під головуванням прокурора Автономної Республіки Крим Гюндуза Мамедова проведено координаційну нараду правоохоронних органів Криму щодо стану злочинності та розкриття злочинів, вчинених на тимчасово окупованій території півострову упродовж шести місяців 2018 року. Про це повідомляє прес-служба відомства.
Участь у нараді взяли керівники ГУ Нацполіції в АРК та м. Севастополі, ГУ СБУ в Автономній Республіці Крим (з постійним місцем дислокації у м. Херсон), Митниці ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі та представники Державної прикордонної служби України.
Під час вступного слова Гюндуз Мамедов зазначив, що це друга координаційна нарада з моменту тимчасової окупації Автономної Республіки Крим та м. Севастополя. Перша була проведена у 2016 році з метою визначення основних пріоритетів роботи правоохоронних органів автономії.
«За час мого перебування на посаді прокурора Автономної Республіки Крим я твердо переконався, що робота наших правоохоронних органів в умовах окупації значно складніша ніж у колег з регіональних підрозділів в інших областях», - сказав прокурор АР Крим.
Він додав, що по при це, на сьогоднішній день вже є чітке бачення яким чином повинні проводитися слідчі дії за умови відсутності території. Також, прокурор звернув увагу присутніх на нерозумінні, яке панує в суспільстві, щодо того, чому ми говоримо про розслідування воєнних злочинів і злочинів проти людяності, в той час коли між Росією та Україною не відбувалося воєнних дій в Криму.
«Фактично не бомбилися будівлі, не стріляли ні в військових, ні в цивільне населення. Однак, сам факт окупації території нашої держави говорить про те, що ми знаходимося в стані війни. Територія окупована, відповідно все населення Автономної Республіки Крим і м. Севастополя знаходиться під захистом міжнародного гуманітарного права. Саме про це зазначається в ст. 2 Конвенції про захист цивільного населення під час війни», - пояснив Гюндуз Мамедов.   
Також, прокурор АР Крим зазначив, що поряд з роботою, направленою на міжнародні судові інстанції повинна продовжуватися робота і на національному рівні.
«За невеликий період часу прокуратурою до судів скеровано майже сотня обвинувальних актів за вчинення державної зради. Однак, переважна більшість з них це обвинувальні акти відносно колишніх депутатів Верховної Ради АРК та Севастопольської міської ради. Я доручав встановити усіх державних службовців та представників правоохоронних органів, які працювали до окупації і які перешли на службу до незаконно створених органів. На жаль, статистика є, половину осіб встановлено, але повідомлень про підозру та обвинувальних актів відносно цієї категорії осіб є не більше десяти», - підкреслив він.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: