Херсон °C

Олександру Гоноболіну хочуть присвоїти звання Народний артист

Новости » Общество
0
Відомому херсонському скрипалю хочуть надати звання Народний артист. Про це у Фейсбук повідомляє керівник Фонду громади Херсона «Захист» Лариса Польська.
Гоноболін Олександр Чарльзович – Заслужений артист України (1989 р.), член Спілки композиторів України, Почесний громадянин міста Херсон. Починаючи з 2012 року пан Гоноболін був лауреатом п’яти міжнародних конкурсів композиторів. Останні перемоги здобув у 2015 році у престижному міжнародному конкурсі композиторів у Німеччині, у 2016 р. та вже у 2017 р. – у США, також у 2017р.став Лауреатом Всеукраїнського конкурсу композиторів «Срібний вік».
«Він створив понад 200 творів, багато з яких увійшли до репертуарів виконавців в Україні та в інших країнах світу. Музичною асоціацією Франції твори О.Гоноболіна рекомендовано до виконання на іспитах в музичних закладах цієї країни. На його твір «Голокост» відзнято документальний фільм у Ізраїлі. Його твори видано видавництвами «Музична Україна» та «LCEditions». У виданні 2016 року «Відомі композитори України» представлено композиторів, які здійснили помітний внесок у розвиток музики в Україні, чиї здобутки у сфери музичної культури виходять за суто національні межі, й серед них – Олександр Чарльзович Гоноболін.
Пан Гоноболін – відомий громадський діяч, благодійник, людина з активною життєвою позицією й не замикається виключно на власній творчості! У 2017 році він став ініціатором й організатором Всеукраїнського конкурсу юних скрипалів, який резонансно пройшов у м.Скадовськ вже двічі - влітку 2017 та 2018 років.
Концерти Олександра Гоноболіна збирають повні зали у світі.
Херсонці знають та цінують творчість О.Гоноболіна як композитора й віртуоза-скрипаля й заслужено надали йому у 2017 році престижне звання Почесного громадянина Херсона. Фонд громади Херсона «Захист» подав у 2018 році клопотання на присудження йому звання Народний артист, яке підтримано обласною державною адміністрацією. Тож чекаємо на рішення Президента
», - йдеться у повідомленні.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: