Херсон °C

Владислав Мангер: «Ми раді вітати «Агропорт» на нашій землі»

Новости » Общество
0
Херсонщина – найбільш цікавий регіон для проведення форуму з розвитку фермерства «Агропорт Юг Херсон 2018» («Агропорт»). Про це свідчать побажання тих, хто братиме участь у цьогорічному заході. На користь нашого регіону висловились понад 80% респондентів.
Сьогодні, 25 липня, голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер привітав організаторів та учасників масштабного дійства з початком. Про це повідомляє прес-служба Херсонської облради.
«Традиційно розвиток сільського господарства є пріоритетним для нас. Тому, проводячи на нашій території «Агропорт», ми залучаємо інвесторів, науковців, вітаємо на своїй землі всіх, хто зацікавлений розвивати цю галузь на теренах Херсонської області. Ми знаємо, що наш край дуже цікавий. Науковці слідкують за тим, як збільшуються у нас температурні показники, і за правильного використання цих змін, врожай деяких культур на Херсонщині можна збирати двічі на рік. До речі, певні фермери вже так і роблять.  Ми раді вітати «Агропорт» на нашій землі і всіх запрошуємо до участі», – сказав Владислав Мангер.
Цьогоріч форум проходитиме на території аеропорту «Херсон», у форумі беруть участь понад 60 учасників (найбільша кількість), більше 3000 кв.м задіяно для виставок. Також організатори обіцяють цікаві локації та конференції, розважальні заходи із залученням «богатирів» й особисто Василя Вірастюка, ба більше – анонсують навіть встановлення рекорду.
АГРОПОРТ – щорічний масштабний захід з підтримки фермерства та сільгоспвиробників України і Східної Європи. Проходить з 2015 року за підтримки ФАО і входить в календар ООН. Традиційно тематика заходу корелюється з генеральною лінією ФАО і підтримує тематику Міжнародних років, які приймає Генеральна асамблея ООН. З 2016 АГРОПОРТ об’єднав фермерів всієї України і проводиться в форматі Захід-Схід. Форум є комплексним і складається з виставки техніки і технологій для фермерства, інвестиційної конференції та серії семінарів, круглих столів та зустрічей бізнесу. З моменту заснування проходить на майданчиках Міжнародних аеропортів. З 2018 року АГРОПОРТ проходить в трьох містах та охоплює інтереси індивідуально західних, південних та східних агровиробників.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: