Херсон °C

«Скадовські смаколики» від учасників АТО

Новости » Общество
0
З 10 липня у Скадовську працює міні-пекарня «Скадовські смаколики». Місцеві вже встигли оцінити та полюбити продукцію цього закладу. Солодка випічка, фрукти з шоколадом у тісті, слойки, кубдарі, кебаб, чебуреки подобаються, як дітям, так і дорослим. Вони смачні та дуже соковиті. З’явились і постійні покупці. Про це йдеться на інформаційному сайті Скадовська.
Заснували «Скадовські смаколики» троє хлопців – учасників АТО. Викупили приміщення, придбали спільним коштом обладнання та почали опановувати нову для себе, мирну справу. Тепер вони вміють не тільки воювати, а й годувати, приносити користь і собі, і людям.
«Держава передбачає монетарні пільги з метою соціальної допомоги учасникам АТО. Але набагато важливіше – допомогти їм знайте себе у мирному житті», - розповідає голова Скадовської райдержадміністрації Віктор Турик. Очільник району частенько заглядає до хлопців, щоб дізнатися, як ідуть справи, поцікавитись, чи не потрібна якась допомога.
Перші два тижні, як розповідають нові підприємці, вони вчились готувати та вивчали попит.
«Важливо знати, чого хоче покупець, що йому до смаку, - каже один з засновників закладу Євген. – Хоча вже мали деякий досвід, така підготовча робота виявилась дуже корисною. Ми безкоштовно роздавали свою продукцію та цікавились думками людей. Так з’ясували, що попитом будуть користуватись печені чебуреки, без олії, тож, тепер це наша фішка».
На запитання, чи не створюють своєю продукцією конкуренції розташованому поряд магазину з власною випічкою, Євген відповідає запереченням.

«Скадовські смаколики» від учасників АТО

 

«Скадовські смаколики» від учасників АТО

 


«Ні в якому разі. У нас навіть чебуреки інші. І хоча вони трохи дорожче, їх купляють і замовляють. Так, ми працюємо ще й на замовлення – готуємо на визначену годину визначену кількість продукції. На кожний товар є свій покупець. Дослухаємось до пропозицій. Побажали покупці нову начинку, з грибами наприклад, будь ласка, зробили. Розширюємо асортимент».
«Ми готуємо з натуральних продуктів, адже в першу чергу орієнтувалися на дітей, школа ж поруч. Готуємо, як вдома», - додає ще один бізнесмен-атовець Андрій.
Вся продукція у міні-пекарні виготовляється вручну. І весь процес покупці можуть спостерігати на власні очі.
«Якість, якість і ще раз якість – то головне», - наголошує Євген.
Продукції в кінці робочого дня у «Скадовських смаколиках» майже не залишається. А якщо і залишається, її роздають. Допомогти багатодітній родині, бабусі, яка не має зайвої копійки – це великих збитків не завдасть, користі від благодійності більше. А ще 10 % від загального прибутку підприємці-початківці будуть відраховувати на потреби своєї громадської організації «Товариство учасників АТО». Роботу в цій організації, у джерел заснування якої стояли, хлопці вважають своєю основною справою. Але є плани й щодо розвитку пекарської справи. Створити мережу міні-пекарень, власну торгову марку «Скадовські смаколики», поширювати свою продукцію всією Херсонщиною – такі амбітні задуми мають хлопці.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: