Херсон °C

Ситуація в акваторії Каховського водосховища

Новости » Общество
0
У зв’язку з масовим замором водних біоресурсів в акваторії Каховського водосховища на територій Бериславського та Каховського районів, фахівцями Нововоронцовського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області та Нововоронцовської районної державної лікарні ветеринарної медицини проведено обстеження підконтрольної території узбережжя Каховського водосховища на предмет встановлення фактів мору риби, про що складено акт обстеження узбережжя. Про це йдеться на сайті Держпродспоживслужби.
Під час обстеження території від Нововоронцовської селищної ради до Дудчанської сільської ради явищ загибелі риби та забруднення і забарвлення води не виявлено.
На території Нововоронцовського району зареєстровано два рибодобувних підприємства – РСТОВ «Чайка» ( чотири рибоприймальних пункти смт Нововоронцовка, с. Осокорівка, с. Золота Балка, с. Дудчани) та ФОП Сироїжко Д.С. (Дудчанська затока). Підприємства працюють у штатному режимі.
Органам місцевого самоврядування направлено лист, в якому їх зобов’язано контролювати ситуацію щодо мору риби та, у разі виявлення фактів, негайно повідомляти Нововоронцовське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: