Херсон °C

Последние новости

16:00
Кочубеївська ОТГ на 99 місці із 200 найкращих в Україні
14:41
Кримінальне провадження стосовно колишнього керівника АТ «Херсонська ТЕЦ» відправлено до суду
13:26
Херсонська ОДА: Якщо ти хочеш показати значимість своєї роботи, а їх поки нема
12:51
Жінка впустила в квартиру шахраїв, що ходять під виглядом працівників «Херсонобленерго»
12:43
ТОРівці виявили в херсонця пістолет
12:31
У Нижньосірогозькому районі виникла гостра проблема щодо функціонування та збереження захисних лісопосадок
12:24
Поліцейські та прокуратура зацікавилися, як КП «Гарантія» ремонтувала мости у Херсоні
12:06
Школярку, що розважалася у Новій Каховці, повернули матері у Херсон
12:01
На Херсонщине введена видеофиксация практического экзамена на право управления авто
09:00
За футболку с гусями могут номинировать
Больше новостей

Олександр Співаковський про те, що необхідно зробити відповідні висновки і рекомендації для наступних вступних кампаній

Новости » Общество
0

Олександр Співаковський про те, що необхідно зробити відповідні висновки і рекомендації для наступних вступних кампанійВступники не можуть своєчасно отримати інформацію про те, вступили вони до вишу чи ні. Народний депутат Олександр Співаковський акцентує увагу на тому, що необхідно зробити відповідний аналіз і спільно з Міністерством освіти і науки України зробити відповідні висновки і рекомендації для наступних вступних кампаній.

«Перш за все хочу привітати тих вступників, які сьогодні отримали довгоочікувану рекомендацію для вступу в бажаний заклад вищої освіти на омріяну спеціальність (за інформацією Міністерства освіти і науки України таких вступників 58 875).
Хочу щиро привітати і вступників і їхніх рідних та близьких з цією важливою подією в житті! Бажаю всім стати найкращими фахівцями в своїй сфері.
Я сьогодні зі своїми помічниками протягом дня намагався зайти на сайти vstup.edebo.gov.ua, vstup.osvita.ua для того, щоб провести аналіз результатів роботи алгоритму широкого конкурсу (простими словами, хто, в яких університетах і на які спеціальності отримали рекомендації на бюджет) і у мене нічого не вийшло…. На сайті vstup.edebo.gov.ua я отримував повідомлення: Помилка обробки відповіді а на сайті vstup.osvita.ua було повідомлення про те, що через те що ЄДЕБО несвоєчасно передає інформацію, поки відсутній доступ до сайту.
Це дуже погано, коли відсутня можливість проведення оперативного аналізу результатів роботи алгоритму широкого конкурсу для того, щоб зрозуміти тенденції і наслідки, які будуть мати кожний університет окремо, кожна область і країна загалом від подальшого реалізації системи широкого конкурсу.
Сподіваюсь, що найближчим часом нам вдасться зробити відповідний аналіз і спільно з Міністерством освіти і науки України ми зможемо зробити відповідні висновки і рекомендації для наступних вступних кампаній», - пише О.Співаковський в соціальній мережі.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: