Херсон °C

Департамент ЖКГ Херсона сплатив 547 тис. грн. за прибирання «вручну під лопату»

Новости » Общество
0
Департамент ЖКГ Херсона сплатив 547 тис. грн. за прибирання «вручну під лопату»Департамент житлово-комунального господарства Херсонської міської ради сплатив кошти за прибирання проїжджої частини вулиць міста вручну під лопату.
У Корабельному районі подібні послуги коштували 290 тисяч 615 гривень. Інформація про це є на порталі Е-Дата. Кошти за це отримало ПП «Пiвденькомунсервiс», зареєстроване в Херсоні по вулиці Робочій, керівником є Владислав Кірін. Інформацію про це можна знайти в аналітичній системі You Control.
А ось в Дніпровському районі той самий вид робіт коштував міському бюджету 256 тисяч 579 гривень. Кошти отримало ТОВ «Альянсбуд груп», яке зареєстроване теж в Херсоні по вулиці Робочій, керівником виступає Дмитро Платов. Але, за інформацією  аналітичної системи You Control, розмір статутного капіталу цього ТОВ лише 1000 гривень. А місцезнаходження в житловому будинку фірми порушує законодавство. Бо місцезнаходження підприємства у житловому приміщенні (найчастіше це адреса одного із засновників) може свідчити про його недостатню платоспроможність для оренди приміщення відповідного функціонального призначення: офіс, цех, склад тощо. Здійснення промислової діяльності, розміщення найманих працівників в житловому фонді може бути підставою для застосування санкцій за порушення трудового законодавства, а також за порушення ліцензійних умов (якщо ними передбачені відповідні обмеження).
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: