Херсон °C

«ПАТ «Херсонгаз» зупиняє нарахування, повязані з боргами 2015 року», - Владислав Мангер

Новости » Общество
1
Про це на власній сторінці Фейсбук пише голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер:
«На цьому тижні ми гучно заявили херсонцям про те, що їм немає причин побоюватися прийдешнього нарахування субсидій через «перерахунки» Херсонгазу. Як ви знаєте, з'явилася інформація щодо нарахування додаткових платежів за газ через «борги» 2015 року. Разом із народним депутатом Юрієм Одарченко нами в цьому питанні поставлено крапку. ПАТ «Херсонгаз» зупиняє такі нарахування. Наразі ми зробили все необхідне для того, аби врегулювання даного питання стало пріоритетом Кабінету Міністрів. Впевнений, цей орган виправить свої помилки і звільнить населення від цього безглуздя. «Батьківщина» триматиме питання на контролі.
Відповідно, «борги-2015» не стануть причиною, через яку вам відмовлять у нарахуванні субсидії. Тим не менш, у випадку будь-яких непорозумінь з даного приводу звертайтесь до на
с», - йдеться у повідомленні.
Loading...

1 комментарий

Саша 11 декабря 2018 22:45
Да, прям вижу, и чувствую , как Вы уважаемые *господа* депутаты придёте на помощь простому обычному работяге, который к сожалению сам привык себя всегда и везде отстаивать, а то таким , как Вы решать решения то нужно. А говорить обращайтесь ко мне это да , это сильно:)))
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: