Херсон °C

Лісничі нагадують: «Краще попередити пожежу, аніж загасити»

Новости » Общество
0
З початку 2018 року ДП «Великокопанівське ЛМГ» працює над попередженням виникнення лісових пожеж. Про це у Фейсбук пишуть місцеві лісничі.
Для цього з початку року влаштовано 146, а доглянуто 1911 кілометрів протипожежних мінералізованих смуг (очищена від трави та інших горючих матеріалів смуга). У разі виникнення лісових пожеж мінералізовані смуги слугують дієвим бар’єром, який перешкоджає розповсюдженню вогню в лісі. Працівниками державної лісової охорони з початку року проведено 33 лекцій і бесід із населенням, в школах, сільських радах та інших громадських місцях, щодо охорони лісів від пожеж. Із настанням пожежно – небезпечного періоду перекриваються усі позапланові лісові дороги та обмежується в’їзд транспортних засобів.
Результатом якісної охорони лісових масивів та попереджувальних заходів слугує відсутність лісових пожеж. Але враховуючи те, що підприємство розташоване на півдні України, а в лісах переважають хвойні породи дерев, уникнути лісових пожеж в цьому році не вдалось. З початку року по підприємству виникли 6 лісових пожеж на площі 2,3 га, які були вчасно ліквідовані.
Бережіть ліс від пожеж!
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: