Херсон °C

Полювати в межах Національного природного парку забороняється

Новости » Общество
0
До мешканців та гостей Херсонщини звертаються працівники Національного природного парку "Нижньодніпровський” та інформують, що відповідно до Закону України про мисливське господарство та полювання на території Херсонської області з 11.08.2018 розпочався мисливський сезон.
Законодавством України не допускається проведення полювання на території об’єктів природно-заповідного фонду України. Враховуючи вищенаведене, адміністрація національного природного парку нагадує, що згідно чинного природоохоронного законодавства
полювання на території Парку ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ!
Відповідальність за незаконне полювання передбачена ст. 85 Кодекса України про адміністративні правопорушення і ст. 248 Кримінального Кодексу України.
Лише дбайливе ставлення до навколишнього природного середовища та дотримання природоохоронного законодавства збереже різноманіття природи для нащадків.
Окремо наголошуємо, що у зв’язку з високим класом пожежної небезпеки, з метою охорони, відтворення мисливських тварин, збереження та поліпшення стану мисливських угідь і природних комплексів, полюючи на суміжних з Парком територіях, просимо дотримуватись правил пожежної безпеки.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: