Херсон °C

Працівники АТ «Херсонобленерго» розчищають лінії електромереж від аварійних дерев

Новости » Общество
0

Працівники АТ «Херсонобленерго» розчищають лінії електромереж від аварійних деревІз метою зменшення кількості аварійних відключень працівниками АТ «Херсонобленерго» проводяться планові роботи по розчищенню ліній електромереж від аварійних дерев та тих, що знаходяться у безпосередній близькості до проводів.

Аби попередити замикання та обриви електропроводів під час несприятливих погодних умов (шквальних вітрів, дощів, снігопадів) падіння дерев на опори, що призводить до знеструмлення населених пунктів, бригади енергетиків розчищають електричні мережі від гілок та порослі.

Наразі одна із бригад працює по вул. Марії Фортус у районі Гідропарку. Про це повідомляє прес-служба АТ «Херсонобленерго».

Енергетики застерігають, при виявленні обривів електричних проводів чи інших пошкоджень в електричних мережах необхідно негайно попередити оточуючих про небезпеку та терміново повідомити у диспетчерську службу району електричних мереж.

Необхідно знати, що смертельно небезпечно не лише доторкатись, але й підходити на відстань ближче 8 метрів до обірваних проводів ліній електропередачі, які лежать на землі або звисають. До приїзду енергетиків необхідно організувати охорону місця обриву проводу.

Будьте уважні та обережні.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: