Херсон °C

Керівництво ОДА підпише Меморандум з жителями Стрілкового

Новости » Общество
0
13 серпня голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв разом з народним депутатом України Сергієм Хланем обговорив з активістами села Стрілкове Генічеського району та представниками місцевої влади питання, що сколихнуло не тільки всю область, а й країну взагалі: яку ж дорогу будуватимуть у Стрілковому? Про це повідомляється на сайті Херсонської ОДА.
Для того, щоб дати професійне пояснення активістам на зустріч були запрошені профільний заступник голови облдержадміністрації Олександр Адамчик, начальник ДП «Херсoнський oблaвтoдoр» Микола Савченко та представники профільних департаментів.
Нагадаємо, що за проектом Стрілківської сільської ради передбачено реконструкцію дороги по вул. Береговій – вздовж узбережжя Азовського моря довжиною близько 8 км та шириною 7 м. Загальна вартість проекту складає 85 млн грн. За ці кошти також планується облаштування тротуарів 4,6 м шириною та 5 км ліній освітлення. У 2018 році з обласного бюджету виділено 33 млн грн.
Позиція жителів Стрілкового, які приїхали до голови ОДА за допомогою, однозначна: дорогу будувати винятково на вулиці Центральній, де проживає місцеве населення. Представники сільської та районної влади, які турбуються про надходження до бюджету податків від підприємців на розвиток села, наполягають на вулиці Береговій.
Андрій Гордєєв зауважив: «Ми за те, щоб у селі були дороги. Звичайно, спочатку розвиватимемо узбережжя, щоб зробити умови для бізнесу та надходження інвестицій, створити там робочі місця, розвивати туризм. Центральна вулиця також отримає нову дорогу, але пізніше. Я в цьому впевнений, адже ми маємо підтримку у парламенті – небайдужих народних депутатів. Якщо ж населення надалі протестуватиме проти ремонту дороги по вулиці Берегової, то не отримає нічого – всі заплановані кошти буде спрямовано на інші проекти».
Народний депутат Сергій Хлань запевнив, що лобіюватиме це питання у Верховній Раді та разом з головою облдержадміністрації добиватиметься виділення коштів на будівництво дороги на вулиці Центральній на 2019-2020 роки.
Наприкінці засідання голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв запропонував організувати у Стрілковому загально сільські збори та донести до населення такий шлях вирішення даного непорозуміння між місцевими жителями та сільською радою. На знак підтвердження своїх намірів у кінці цього тижня очільник області та нардеп підпишуть з громадою села меморандум.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: